TRYB PEŁZANIA

WYŁĄCZAMY TRYB OGRANIECZENIA MOCY

DZIĘKI TEJ USŁUDZE NIE SPOTKA CIĘ UTRATA MOCY W PRZYPADKU AWARII ADBLUE

Tryb pełzania

Właścicielom samochodów ciężarowych z pewnością nie raz spędzały sen z powiek awarie eko systemów. Objawiają się wystąpieniem tzw trybu pełzania co zapewne wielu wie drastycznie ogranicza moc i moment obrotowy. Konieczne jest najczęsciej kosztowne holowanie i na pewno nie mniej kosztowana naprawa w serwisie. Jak tego uniknąć? Wbrew pozorom to całkiem proste.

Wyłączanie trybu pełzania, ograniczenia do 20km/h
Komunikat o ograniczeniu mocy

WYŁĄCZAMY OGRANICZENIE MOCY

Pragniemy zaproponować usługę która trwale rozwiązuje ten problem. Poprzez odczyt zawartości sterownika silnika ECU i edycji zawartego w nim oprogramowania jesteśmy w stanie raz na zawsze wyłączyć możliwość przechodzenia pracy silnika w tryb awaryjny tzw. tryb pełzania czy ograniczenia mocy. Po skorzystaniu z naszej usługi samochód nie straci mocy w razie wystąpienia problemów z AdBlue i będzie mógł bez problemu wrócić do swojej bazy w celu dokonania naprawy.

Jak to robimy?

Posiadamy specjalistyczne interfejsy przeznaczone do programowania jednostek sterujących pracą silnika ECU. Z ich pomocą odczytamy zawartość sterownika w którym mamy wykonać usługę po złączu OBD bądź tez w niektórych przypadkach po złączu sterownika bez jego otwierania. Tylko bardzo nieliczne modele wymagają otwierania sterownika silnika. Edytujemy w celu dokonania zmian w oprogramowaniu oraz zapiszemy przy pomocy wspomnianych programatorów. Na koniec możemy zasymulować usterkę układu AdBlue w celu prezentacji efektów pracy.

Układ adblue tryb pełzania
silnik w trakcie ograniczenia

Jakie marki obsługujemy?

Powyższą usługę jesteśmy w stanie zrealizować w większości modeli następujących marek:

DAF, MAN, SCANIA, IVECO, RENAULT, VOLVO Euro 5 Euro 6

Jednak aby nie doszło do żadnych nieporozumień prosimy umieścić dane pojazdu w zakładce KONTAKT bądź wysłać sms z danymi a my po zweryfikowaniu odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.